DADAŞ Nida BAYARSLAN (Ses Sanatçısı) | Türkülerle Erzurum

DADAŞ Nida BAYARSLAN (Ses Sanatçısı)

DADAŞ Nida BAYARSLAN (Ses Sanatçısı)
Bu haber 21 Tem 2017 Cum 7:23 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

Müzik piyasası son günlerde yeni bir isimden bahsediyor. Özellikle sosyal medyada adından sıkça söz ettiren, seslendirdiği parçalarla büyük kitlelere ulaşan bu isim Erzurumlu genç sanatçımız Nida Bayarslan.Henüz 1994 doğumlu olmasına rağmen Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü mezunu. 2012 yılında yani 18 yaşında girdiği konservatuardan, geçtiğimiz sene mezun olan Nida, çevresinden almış olduğu olumlu tepkiler ile sosyal medyayı seslendirdiği şarkılarla sallıyor. Sesinin güzelliği, hanımefendi tavırları ile herkesin sevgisini kazanan Nida’nın sosyal medyada binlerce takipçisi mevcut.

Nida Bayarslan

Nida Bayarslan

Birkaç gün önce stüdyo da seslendirdiği “El Kızı” isimli parça dinleyenlerin büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor. Çağdaş müzik tavırlarını, Türk ezgileriyle buluşturan şarkı, klasik olmaya aday bir parça. Söz ve Müziği yine Güzel Sanatlardan geçen sene mezun olan Ebru Şancı’ya ait.

Nida Bayarslan

Nida Bayarslan

Nida,” Genelde şehrimizin sanatçıları Türkü formatıyla ön planda kalıyorlar. Bizim töremiz, örf ve adetimiz, bizde Türküyü çok seviyoruz lakin farklı bir tarz neden olmasın diyerek yola çıktık. Çıkış parçamız büyük beğeni topladı. Önemli hocalarımızdan, büyüklerimizden olumlu tepkiler aldık. İnşallah hedefimize ulaşacağız.” dedi

Nida Bayarslan

Nida Bayarslan

Sanatçının menajerliğini yürüten Erdal Çodur’da, ” Güzel bir hava yakaladık. Özellikle son parça büyük ses getirdi ve konser teklifleri alıyoruz. Değerlendirmek için henüz erken ama bir yerden sonra muhakkak başlayacağız. Taleplere cevap vermek zorundayız” dedi.

Etiketler
Paylaş:
"DADAŞ Nida BAYARSLAN (Ses Sanatçısı)" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Dadaş Merve ÖZBEY (Ses Sanatçısı)
18 Temmuz 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi, aslen Erzurum’ludur. İstanbul...
Yaşar KEMAL (Yazar)
ERZURUM ROPÖRTAJI Bu kitap sayesinde yıllar sonra gün ışığına çıkan...
Dadaş Hazık Mehmed Efendi-Divan Şairi, Alim, Erzurum Müftüsü
Hâzık Mehmed Efendi, H.1102, M.1690 yılında Erzurum’da doğdu. Asıl adı...
DADAŞ Kilinkarlı Abdulkerim Efendi
KİLİNKARLI ABDULKERİM EFENDİ(1892 – 1950) Kilinkarlı Abdulkerim Efendi, Erzurum’un Pasinler ilçesine...