Nida BAYARSLAN

Nida BAYARSLAN

Nida BAYARSLAN
Bu haber 21 Tem 2017 Cum 7:23 tarihinde eklendi.
mm
Paylaş:

Müzik piyasası son günlerde yeni bir isimden bahsediyor. Özellikle sosyal medyada adından sıkça söz ettiren, seslendirdiği parçalarla büyük kitlelere ulaşan bu isim Erzurumlu genç sanatçımız Nida Bayarslan.

Henüz 1994 doğumlu olmasına rağmen Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü mezunu. 2012 yılında yani 18 yaşında girdiği konservatuardan, geçtiğimiz sene mezun olan Nida, çevresinden almış olduğu olumlu tepkiler ile sosyal medyayı seslendirdiği şarkılarla sallıyor. Sesinin güzelliği, hanımefendi tavırları ile herkesin sevgisini kazanan Nida’nın sosyal medyada binlerce takipçisi mevcut.

Birkaç gün önce stüdyo da seslendirdiği “El Kızı” isimli parça dinleyenlerin büyük beğenisini kazanmaya devam ediyor. Çağdaş müzik tavırlarını, Türk ezgileriyle buluşturan şarkı, klasik olmaya aday bir parça. Söz ve Müziği yine Güzel Sanatlardan geçen sene mezun olan Ebru Şancı’ya ait.

Nida,” Genelde şehrimizin sanatçıları Türkü formatıyla ön planda kalıyorlar. Bizim töremiz, örf ve adetimiz, bizde Türküyü çok seviyoruz lakin farklı bir tarz neden olmasın diyerek yola çıktık. Çıkış parçamız büyük beğeni topladı. Önemli hocalarımızdan, büyüklerimizden olumlu tepkiler aldık. İnşallah hedefimize ulaşacağız.” dedi

Sanatçının menajerliğini yürüten Erdal Çodur’da, ” Güzel bir hava yakaladık. Özellikle son parça büyük ses getirdi ve konser teklifleri alıyoruz. Değerlendirmek için henüz erken ama bir yerden sonra muhakkak başlayacağız. Taleplere cevap vermek zorundayız” dedi.

Etiketler
Paylaş:
"Nida BAYARSLAN" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Bu konuya hiç yorum yapılmadı.
HEMEN YORUM YAP

img

BU HABERLER DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR!

AHMET BEDİR
BEDİR AHMET BEDİR AHMET (1964 – ) Akademisyen Yazar Ahmet...
Basri muşlu
  Basri muşlu Erzurum Pasinler doğumlu olup Erzurum Atatürk ünüversitesi...
İlhami FINDIKÇI (Araştırmacı Yazar)
FINDIKÇI İLHAMİ (Araştırmacı Yazar) Dr. İlhami Fındıkçı 12 Mayıs 1968...