Nursen SEVAL’in Objektifinden ERZURUM… | Türkülerle Erzurum

Nursen SEVAL’in Objektifinden ERZURUM…

 

Etiketler
Paylaş:
"Nursen SEVAL’in Objektifinden ERZURUM…" HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
İbrahim Ata SEVAL;

Bu güzel WEB sayfanıza,Eşimin Fotoğraflarını almanız onur vericidir.Hep eski Fotoğrafları görecek değildik ya:))birazda zamanımızın güzelliklerini görelim,Eşimin Fotoğrafladığı başka Erzurum Fotoğraflarıda var fakat,O Fotoğrafları Rahmetli Babam FUAT SEVAL anısına çıkaracağımız Albüm için şimdilik yayınlamayı uygun bulmadık aile olarak,zira o çekilen fotoğraflar Babamın eskiden çekmiş olduğu yerlerin aynı açıdan çekilen yeni versiyonu olacaklar.Albüm yayınlandıktan sonra o fotoğraflarıda burda görmek bizi tekrardan onurlandıracaktır.Emeğinize sağlık,düşüncenize saygı duymamak elde değil.Sağolun Değerli Dadaş Hemşehrim..


19.12.2011 9:35
Murat Cinisli;

Değerli Hocam Nursen SEVAL Hanımın objektifinden yansıyan bu güzel fotoğraflar için teşekkürlerimi sunarım.Başarılarınız daim,emeğiniz var olsun.Saygılarımla.


19.12.2011 13:15
Ahmet Cinisli;

Kral Dadaşım ne mutlu bizlere sizler gibi hemşehrimiz var.Rahmetli Fuat Seval Beyefendinin anısına oluşacak çalışmanın fotoğraf albümünden ziyade geçmişten geleceğe ışık tutan Erzurum belgeseli olacağına eminim. Gelecek nesillerde bizlerde sizlere şükran borcumuzu eserin kıymetini bilerek ödeyeceğiz.Bu eserle Sayın Fuat Seval beyefendi hep aramızda olacak bizler bir gün fani olacağız ama Üstadım eseriyle yaşayacak.Nursen Hanımefendi yengemizin emeği tartışılamaz. Sağ olsun.Seval ailesinin gelininden beklenen eserler.Saygılar Selamlar Kral Dadaş’ım.


19.12.2011 13:15
sezai hararli;

teşekur harika bir dadaş sayfası elinize sglık paylaşım olayoda olsa ne güzel hiç olmasa il dişindakı erzurumu tanıtma ımkanımız olur


31.12.2013 12:00
HEMEN YORUM YAP

img

BENZER FOTOĞRAFLAR